Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

co je EFT

                             (Emotional Freedom Technique – technika emoční svobody)

   Tato universální léčebná metoda patří k technikám energetické psychologie, které kombinují práci mysli s fyzickým tělem, a je, ve své podstatě, emoční formou akupresury.

   EFT pracuje s jemnými energiemi cirkulujícími v našich tělech, jako s prvotní příčinou emocionálních a následně fyzických problémů. Pokud existují emoční překážky, nikdy nedosáhneme optimálního stavu či uzdravení. 

   Na rozdíl od jiných metod, funguje EFT neobvykle rychle, úleva je dosažena bez bolesti, poklepáváním na akupresurní body  a vědomým napojením se na daný problém.

   U tělesných problémů přináší EFT vymizení bolestivých symptomů či znatelnou úlevu odstraněním příčin poruchy, což znovu dokazuje jejich propojeni s emocionálním stavem člověka. Takovým způsobem prokazatelně pomáhá při fyzických bolestech a problémech, vážných a chronických onemocněních, kožních problémech, alergiích, gynekologických problémech, aj.

   V psychické oblasti je metoda je velmi účinná při řešení vztahových a sexuálních problémů, fóbií, úzkosti, paniky, stresu, traumat, závislostí (kouření, nadváha), v osobnostních problémech (nízké sebevědomí), pomáhá zvládnout pracovní/výkonnostní tlaky, či těžké životní situace. 

   Má prokazatelné výsledky při řešení dětských dysfunkcí (dys-lexie, -grafie, -kalkulie), hyperaktivity          a   poruchách pozornosti.

Na webu Institutu energetické psychologie je uvedena řada touto metodou vyřešených příkladů (web EFT).  

   Díky výše uvedeným možnostem je metoda EFT také základní technikou pro úspěšné samostatné překonávání životních překážek, bloků a pro dosahování rozmanitých (životních) cílů. Ve spojení s metodikou využití Zákona přitažlivosti může radikálně změnit kvalitu lidského života. Více o tomto tématu viz odkaz zde.

TOPlist