Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

co je AUTOPATIE

Autopatie je metoda , která vychází z homeopatie, dvousetleté, generacemi vyzkoušené metody léčby.

   Je to celostní metoda, která pozitivně ovlivňuje celý systém těla a mysli a přináší dosud netušené možnosti. Tam, kde homeopatie, na základě pečlivé analýzy nejenom onemocnění, ale i osobnosti pacienta, přinášela "zázračná" vyléčení pomocí někdy velmi náročného hledání přesně odpovídajícího preparátu, autopatie používá látky, které jsou člověku vlastní, bez potřeby hledání - jeho slinu, dech, či energii vibrací sedmé čakry.

   Případy řešené autopatickým přístupem se vyvíjejí často až neočekávaně dobře, jako po mimořádně přesně zvoleném homeopatickém léku, přičemž účinky se týkají nejenom daného onemocnění, ale také celkového stavu a cítění člověka.

   Autopatie dává reálnou naději na uzdravení a plnohodnotný život i tam, kde je organismus zasažen dlouhodobě a/nebo těžkým onemocněním.

   Jako jediná doposud známá a účinná metoda je autopatie schopna bez negativních vedlejších účinků zcela odstranit z organismu parazity, jako jsou chlamýdie, toxoplasmosa a candida.

Další příklady úspěšného působení autopatie jsou uvedeny na webu www.autopatie.cz

   Autopatie neléčí nemoci, ale působením na základní vibrační organizační strukturu člověka harmonizuje organismus na všech jeho úrovních a tím navrací zdraví. Koriguje příčinu a nikoliv následek, a to podle individuálních dispozic a celkového vnitřního stavu každého člověka. 

Každý nosíme svůj lék v sobě.

TOPlist